معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری:

با تغییر نگرش ،کمبود اعتبار یا نیروی انسانی نمی تواند خللی در ارائه خدمات ایجاد کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در اولین جلسه کمیته سامانه یکپارچه نشانی ایرانیان گفت: با تغییر در نگرش، همه کارها انجام شدنی است و کمبود اعتبارات یا نیروی انسانی نمی تواند خللی در روند ارائه خدمات ایجاد نماید.
بی بی عصمت سرفرازی با تاکید بر این موضوع که اجرای این پروژه از دوسال گذشته در برخی نقاط کشور آغاز شده است، ادامه داد: با توجه به نتایج مثبت این طرح در نقاط اجراشده، استان خراسان جنوبی نیز تصمیم به اجرای این طرح گرفت.
رئیس کمیته GNAF (سامانه یکپارچه نشانی ایرانیان استان) در ادامه جلسه، ضمن دعوت دستگاههای عضو کمیته به مساعدت و همکاری در راستای روند اجرائی این طرح ملی افزود: توجه ویژه به آموزش های تخصصی لازم و کارگروهی مطلوب، بسیاری از مشکلات پیش رو را مرتفع خواهدکرد.
وی، با بیان اینکه تلاش مجموعه دولت در ایجاد طرح، رسیدن به یک هدف بزرگ و واحد است، تصریح کرد: همکاری و مساعدت دستگاهها و نهادهای اجرائی استان در این طرح در نهایت اثرات خوبی در روند ارائه خدمات مطلوب تر هر دستگاه به دنبال خواهد داشت.
سرفرازی، مشارکت و هماهنگی دستگاههای ذی ریط به منظور به اشتراک گذاشتن اطلاعات مورد نیاز این طرح را مهم برشمرد و خاطر نشان ساخت: باتوجه به اینکه این پروژه زیر ساختی و ملی است، لازم است با همدلی و وحدت رویه در انجام وظایف محوله اقدام کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با تاکید بر ضرورت تغییر نگرش در انجام وظایف افزود: با تغییر نگرش در ما، کمبود اعتبار یا نیروی انسانی نمی تواند خللی در ارائه خدمات ایجاد کند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه راه اندازی سامانه مذکور، عموم مردم و دستگاههای اجرائی را منتفع خواهد کرد،افزود: در اجرای طرح در نقاط شهری، ضمن بررسی جوانب امر، در ابتدا نقاطی به صورت پایلوت انتخاب شده و اجرای طرح آغاز شود و در مناطق روستایی نیز از ظرفیت و اطلاعات بخشداری ها و دهیاران نیز استفاده شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*